اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

برای مسافرت میتوانید از یک مسیر استفاده نمایید

مسافت 804 کیلومتر

مدت زمان 10 ساعت 17 دقیقه

 مبدا و مقصدهای پر تکرار

اتوبوس ساری – مشهد اتوبوس ساری – تهران اتوبوس ساری – شیراز اتوبوس ساری – اصفهان اتوبوس ساری – رشت اتوبوس امل – مشهد اتوبوس امل – تهران اتوبوس امل – شیراز اتوبوس امل – اصفهان اتوبوس آمل – رشتقیمت بلیط اتوبوس | آغازگر سفری اقتصادی

اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

همه ما شاهد افزایش قیمت عجیب و غریب ارز و به‌دنبال آن کالاها و اقلام ضروری زندگی طی چند سال اخیر بوده‌ایم. صنعت گردشگری نیز از این افزایش قیمت مصون نمانده و تغییرات بسیاری کرده است. درواقع با گرانی بلیط هواپیما، بیشتر خانواده‌های ایرانی سفرهای خارجی را از برنامه تفریحی‌شان حذف کرده و کم‌کم سراغ سفرهای داخلی رفتند. حال در این میان بلیط اتوبوس کمترین قیمت را به‌خود اختصاص داده و علاوه بر ارزان‌تربودن نسبت به بلیط هواپیما و قطار، به مراتب هزینه کمتری از وسیله نقلیه شخصی شما روی دستتان می‌گذارد. البته باید اضافه کنیم که این قیمت مناسب اتوبوس به معنی سفری بی‌کیفیت و به‌دردنخور نیست. می‌پرسید چگونه؟ در ادامه به این سؤال پاسخ می‌دهیم.

  • افزایش کیفیت اتوبوس | راحت و ایمن

دیگر عصر اتوبوس‌های بنز قدیمی با صندلی‌های خشک و تنگ و تهویه نامطلوب همراه با سروصدا و همهمه مسافران تمام شده و صنعت اتوبوسرانی تحولات بسیاری کرده است. اتوبوس‌های مختلف وی آی پی با صندل‌هایی راحت و فضایی بزرگ‌تر در انواع اسکانیا، مان و ولوو وارد صنعت حمل‌ونقل ایران شده است که معنای سفر با اتوبوس را به‌طور کلی تغییر داده‌اند.

  • صندلی‌های راحت و تخت‌شو | خواب آسوده

به لطف وجود بهترین اتوبوس های ‌VIP در ایران می‌توانید سفری متفاوت با اتوبوس را تجربه کنید. صندلی‌های این اتوبوس‌ها نیمه‌تخت‌خواب‌‍‌شو و تخت‌خواب‌شو هستند که بسیار راحت و نرم بوده و از لحاظ راحتی با صندلی‌های قطار رقابت می‌کنند. بین صندلی‌ها فضای بسیار زیادی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد پاهایتان را دراز کنید و از این حجم راحتی، نهایت لذت را ببرید؛ امتیاز بزرگی که حتی کلاس اکونومی هواپیما نیز از آن بی‌نصیب است.

  • Wi-Fi رایگان | سرعت باورنکردنی اینترنت در جاده‌ها

یکی دیگر از مزایای سفر با اتوبوس های امروزی، مجهزبودنشان به اینترنت Wi-Fi است که در تمام طول مسیر قابل استفاده است. این موضوع زمانی شیرین‌تر می‌شود که مطمئن می‌شوید اینترنت اتوبوس، یک خدمت عادی و بی‌کیفیت نیست و واقعاً سرعت بالایی دارد. این سرعت بالا گشت‌وگذار در اینترنت در طول سفر را برایتان لذت‌بخش می‌کند.

سوکت شارژر | شارژ بدون محدودیت تلفن همراه یا لپتاپ

قبول دارید که تمام‌شدن شارژ گوشی، تبلت یا لپتاپ یکی از دغدغه‌های بزرگ و اساسی هنگام سفر برای همه ماست؟ مخصوصاً اگر از آن دسته افراد باشید که مدام این وسایل را در دست داشته باشید یا کارتان به آن وابسته باشد. باید بگوییم که این موضوع را هنگام سفر با اتوبوس VIP حل‌شده بدانید؛ چراکه یک سوکت در کنار صندلی‌تان قرار دارد که با همراه‌داشتن شارژر دغدغه خالی‌شدن باتری وسیله الکترونیکی از بین می‌رود. همین دسته از امکانات است که سبب شده است قیمت بلیط اتوبوس VIP از اتوبوس‌های معمولی بیشتر باشد.

  • قیمت اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

نرخ کرایه بستگی به شرایط جاده و مسافت طی شده دارد و باتوجه به شرایط اب و هوا قیمت متغیر میباشد.

804 کیلومتر 10 ساعت و 17 دقیقه

باید و نبایدهای سفر با اتوبوس

حال که از مزایای سفر با اتوبوس مطلع شدید، باید نکات مهم سفر با اتوبوس را نیز بدانید. معمولاً سفر با قطار به‌صورت دسته‌جمعی و خانوادگی است و اغلب اوقات سعی می‌کنیم یک کوپه دربست را بگیریم تا فضای خصوصی خودمان را داشته باشیم. سفر با هواپیما هم معمولاً بسیار کوتاه است و نیاز به رعایت حق مسافران دیگر به اندازه اتوبوس احساس نمی‌شود؛ اما در اتوبوس داستان کمی متفاوت است. چراکه اگر حتی یک مسافر مراعات حال دیگران را نکند، سفر با اتوبوس تبدیل به یک چالش می‌شود و دردسرهای زیادی برای همه افراد داخل اتوبوس به‌وجود می‌آورد. در ادامه به مهم‌ترین این اصول اشاره می‌کنیم:

  • خوراکی پرسروصدا نخورید

اگر بخش طولانی از زمان سفر شما در شب سپری می‌شود، سعی کنید از خوردن خوراکی و تنقلات پرسروصدا مانند چیپس، پفک و تخمه بپرهیزید. یا حداقل قبل از ساعت 11 شب میل کنید تا بغل‌دستی‌تان بدخواب نشود.

  • اتوبوس دربستی مشهد به دابودشت

مسافت سفر 804 کیلومتر

  • با تلفن همراه بلند صحبت نکنید

درست است که خوابیدن در طول سفر سخت است و بعضی از افراد نمی‌توانند در سفر بخوابند؛ اما این موضوع دلیل نمی‌شود که با بیدارماندن و انجام اموری مانند تلفن‌زدن آرامش دیگران را برهم زنید. بهتر است بعد از ساعت 11 شب تلفن همراه‌تان را روی حالت بی‌صدا قرار دهید و تا حد ممکن به تماس‌هایتان پاسخ ندهید. اگر لازم است با خانواده یا دوستان‌تان صحبت کنید تا آن‌ها را از نگرانی دربیاورید، قبل از ساعت 11 شب این کار را انجام دهید یا حداقل هنگام صحبت‌کردن حواستان به بلندی صدایتان باشد تا آرامش دیگران بهم نریزد.

  • کفش‌هایتان را در نیاورید

قطعاً هیچ فردی دوست ندارند در سفرهای طولانی با اتوبوس مخصوصاً در تابستان پاهایش چندین ساعت در کفش محبوس بماند؛ اما تصور کنید که همه مسافران این کار را با هم انجام دهند. آن‌گاه چه می‌شود؟ فضای اتوبوس را بوی نامطبوع کفش فرا می‌گیرد و ادامه سفر را غیرممکن می‌سازد.

  • پلاک بارتان را از کمک راننده دریافت کنید

طبیعی است که کمک راننده نتواند چمدان و باروبندیل تک‌تک مسافران را به خاطر بسپارد. از آنجایی هم که همه در مقصد پیاده نمی‌شوند و مسافران در شهرهای بین‌راهی مختلفی پیاده می‌شوند، احتمال اشتباه‌شدن و جابه‌جایی چمدان‌ها وجود دارد. بنابراین حتماً از کمک راننده بخواهید روی بارتان پلاک بزند و آن را تا پیاده‌شدن و تحویل‌گرفتن بارتان به همراه داشته باشید.

آرامگاه میرزا کوچک خان کجاست
دریاچه سقالکسار کجاست
مسجد نصیرالملک کجاست
مسجد نصیرالملک کجاست

Call Now Button